Lucky Pub Volyně

Úvod

Restaurace se nachází v jihočeském městečku Volyně přímo na náměstí v suterénních prostorech jednoho z domů staré zástavby. Díky tomu u nás můžete v letních měsících posedět v příjemném prostředí s optimální teplotou.

Volyně je velmi oblíbeným místem rekreantů a nejen proto, že se v blízkosti nachází Hoštice, které se proslavily díky filmům režiséra Zdeňka Trošky a Stodolou Michala Tučného, ale i z důvodu častého konání kulturních či hudebních akcí.

21. 5. 2017 byla dokončena rekonstrukce a znovu otevřená restaurace s naprosto změněnou nabídkou nápojů a hlavně pokrmů!

V naší kuchyni pro Vás připravujeme steaky z kvalitních stářených mas, burgery, tortilly, gnocchi, pastu a nejrůznější druhy salátů… dokážeme uspokojit jak tzv. masožravce tak i ty, kteří mají raději lehčí jídla.

I když sídlíme v blízkosti regionálního pivovaru, jsme restaurace s točeným pivem Staropramen.

Chtěli byste uspořádat oslavu, svatbu, raut, firemní či soukromou akci? Můžete se na nás obrátit a dle přání vše zajístíme k vaší spokojenosti.

Restaurace je situována do dvou místností a baru o celkové kapacitě 80 osob.

Od 31.5. jsme stejně jako všechna ostatní hostinská zařízení podnikem nekuřáckým, ale pro kuřáky samozřejmě zázemí máme.

Pro sportovní nadšence máme také dobrou zprávu…jsme jediná restaurace ve Volyni s legálním vysíláním O2 a sportovní přenosy u nás můžete sledovat v HD kvalitě s multidimenzí, k diszpozici Vám je také Wifi zdarma.

V naší restauraci můžete využít možnosti platby kartou.